دیدگاه استاد کورانی نسبت به ( فیلم ظهور نزدیک است )

سؤال :

استاد کورانی آیا تطبیق هایی را که به نام شما می زنند مورد تایید شما هست یا نه ؟

جواب :

نه من اولا اینها را نمی شناسم و هیچ گونه این تطبیق ها را تأیید نمی کنم . از نظر علمی کار اینها مذموم است . اینها کار علمی نیست . کا تطبیق قطعی و جزمی کردند که تطبیق ها هم درست نیست . گفته اند سفیانی یعنی ملک عبدالله . با وجودی که سفیانی ، حاکم سوریه و از نسل ابوسفیان است . گفته اند یمانی یعنی سید حسن نصروالله . با وجود اینکه یمانی در خود یمن خواهد بود نه در لبنان یا عراق . بعد تطبیق کرده اند که خراسانی یعنی مقام مظم رهبری و شعیب بن صالح یعنی آقای احمدی نژاد . این تطبیق ها را نمی شود قبول کرد . تطبیق قطعی و تعیین ، معنی اش توقیت یا وقت تعیین کردن است . این یعنی زمان ظهور را مشخص کردن در حالی که ما در احادیث صحیح و متواتر اهل بیت ( ع ) داریم که تأکید فرموده اند این کار حرام است ؛ و کسانی که این کار را می کنند ،لعن شده اند . البته من کفته ام به امید اینکه این انقلاب منجر به ظهور حضرت امام زمان ( عج ) می شود ، این اشکال ندارد فقط به عنوان امید است . اما تعیین و تطبیق علمی صحیح نیست .

قابل توجه خوانندگان عزیز : دست اندر کاران این فیلم که کارگردان آن علی اصغر سیجانی می باشد ، یک ماه است که با تمام توان سعی کرده اند اظهرات این فیلم را مستقیما به تحقیقات علمی استاد کورانی نسبت دهند .

                                                                        منبع افق حوزه شماره 305

/ 1 نظر / 133 بازدید
mohammad hossein emamparast

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.