پسر ۹ ساله و عروس ۶۲ ساله دوباره عروسی کردند!+عکس

پسر ۹ ساله و عروس ۶۲ ساله دوباره عروسی کردند!+عکس

سلامانه : یک پسربچه 9 ساله برای بار دوم، یکی از جوان ترین دامادهای جهان شد و دوباره با همسر 62 ساله اش ازدواج کرد.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، سانیه ماسیللا که 9 سال دارد و اهل آفریقای جنوبی است، یک سال بعد از ازدواج با هلن شابانگو، دوباره مراسم ازدواج شان را تکرار کرد. عروسی دوم با حضور حدود 100 مهمان برگزار شد.


این پسر 9 ساله پارسال گفت، اجداد درگذشته اش را خواب دیده و آنها به او گفته اند که باید عروسی کند. عجیب اینکه خانواده پسربچه هم ماجرا را جدی گرفتند و برایش یک زن 61 ساله پیدا کردند. آنها برای این زن 500 پوند خرج کردند و هزار پوند هم خرج مراسم عروسی شد. اما سانیه آرام نمی گرفت و می گفت، طبق رسوم سنتی، باید عروسی دوم هم برگزار شود تا این ازدواج رسمی شود. 


با وجود اینکه اهالی روستا این اقدام را نکوهش می کردند، خانواده پسر از درخواست او حمایت کردند و مراسم ازدواج دوم را هم در خانه عروس خانم برگزار کردند. البته این عروس خانم، خودش شوهر و بچه هایی دارد که 3 برابر سن سانیه را دارند. مادر 47 ساله سانیه در این باره گفت:«... بعد از ازدواج پارسال، مردم دایم سوال هایی مثل این می پرسند که آنها با هم زندگی می کنند، با هم رابطه دارند، بچه دار می شوند؟ اما من مدام بهشان می گویم که بعد از مراسم عروسی، همه چیز به حالت عادی برگشته و هیچ چیزی تغییر نکرده است... ما با این کار نیاکان مان را خوشحال کردیم. اگر کاری که پسرم خواسته بود را انجام نمی دادیم، آن وقت اتفاق بدی در خانواده می افتاد.»

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
سحر

با سلام با یک کلیک وبسایت خود را در سایت ما ثبت کنید و شاهد افزایش بازدید وبسایت خود باشید.... http://www.Linc.ir