آخرین اخبار درباره مرحوم احمد رضایی فرزند دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام
ساعت ٦:٠۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٦ آبان ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: احمد رضایی فرزند دبیر مجمع ،با گذشت بیش از هفت روز از این حادثه، ،تاکنون پلیس امارات متحده عربی، ،احمد رضایی با چاقو خودکشی

بنا بر آخرین اخبار دریافتی پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی ، تیمی به سرپرستی دکتر امیدوار رضایی به دوبی اعزام شده و در حال پیگیری تحویل جنازه و انتقال به ایران هستند.

با گذشت بیش از هفت روز از این حادثه، تاکنون پلیس امارات متحده عربی، پاسخ روشنی ارائه نکرده و انتقال جنازه به ایران در پرده ای از ابهام قرار گرفته است. هر چند مقامات امنیتی و پلیسی امارات قول داده اند که امروز پیکر مرحوم را تحویل بدهند اما قاضی پرونده از دادن اسناد و مدارک همراه با جسد خودداری کرده و مدعی است که تحقیقات هنوز ادامه دارد و تنها نظر یک نفر پزشک را به طور رسمی دریافت کرده اما سایر مراجع از جمله پلیس جنایی، هنوز اظهار نظری مشخصی نکرده اند . البته پلیس دوبی طی یک هفته گذشته در چند نوبت اظهار نظرهای ضد و نقیضی کرده است .

این ارگان در حالیکه روز یکشنبه اعلام کرده بود که احمد رضایی با چاقو خودکشی کرده، اما در اظهار نظر روز چهارشنبه اعلام کرده که نامبرده در اثر مصرف دارو فوت کرده است اما قاضی پرونده می گوید تا تحقیقات مان تمام نشود اعلام نظر نخواهیم کرد .

البته تیم اعزامی تا زمانی که پیکر آن مرحوم وارد ایران نشود و مراجع رسمی از جمله پلیس جنایی و پزشکی قانونی ایران بررسی های مشترکی انجام ندهند ، بالطبع از هر نوع اظهار نظری خودداری خواهند کرد .

بر پایه اخبار رسیده اگر تا امشب جسد مرحوم را تحویل تیم اعزامی بدهند طی روزهای آینده تشییع و مجالس ترحیم برگزار خواهد شد ، که زمان آن به اطلاع عموم خواهد رسید .

در پایان ، از رسانه های کشور انتظار داریم که هر نوع اطلاع رسانی را با هماهنگی تیم تحقیق، صورت دهند .