به به مرده خوری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........................
ساعت ٤:۱٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ آبان ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: مرده خوری ،سنت غلط ،حسینیه ها و تالارها ،سقوط هواپیما

برادر یک نفر مرده بودو دشت تو مسجد خیرات می داد . هر کس می آمد  یه دونه خرما از توی سینی بر می داشت و فاتحه می خوند و می رفت . یه دفعه یکی اومد و چنگ زد و یه مشت خرما برداشت . طرف ناراحت شد و داد زد :

یه نفر مرده مینی بوس چپ نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا پس الان باید بگیم هواپیما سقوط نکرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا ؟

چون تو این دوره زمانه مجالس خنم تبدیل به جشن شده و سور ها می دهند حسینیها تجهیز شده برای مرده خوری و غذاها ، میوه ها و شیرینی های آنچنانی تا حتی تالار ها و رستورانها و انواع غذاها و .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چی شده ؟

سنت پیغمبر عوض شده و یا اینکه ماها عوض شدیم و سنتهای غلط درست کردیم که کاملا بر خلاف سنت پیغمبر.

آقا و یا خانم شما پول داری خرج می کنی و مرده خوری راه می اندازی ولی اونی که نداره چه کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی از آنطرف حق و حقوق میت را نمی پردازی تو قیامت چطور می خوای جواب بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

می دونی میت آنچه وصیت کرده برای نماز و روزه و حج و رد مظالم و زکات و خمس و سایر دیون از اصل مال برداشته می شود پس اول وصیت نامه را نگاه کن و حق و حقوق میت بپرداز هم میت نجات پیدا کند و هم شما به وظیفه ات عمل کرده باشی و هم اینکه به سنت های غلط رایج در جامعه عمل نکرده باشی .

می دانید : سنت پیغمبر اینه که تا سه روز باید به صاحبان مصیبت غذا داد نه اینکه یک هفته بریزی تو خونه طرف هی بخوری هی .................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!